Kosmetoloģija

Ingrid Millet ir Francijas luksusa klases zīmols, kura pirmsākumi ir meklējami jau 1959.gadā, kad Francijas kosmetoloģe Ingrid Millet veica tam laikam novatorisku atklājumu — augu šūnu ekstrakts būtiski atjauno ādu un viņa pirmā sāka to izmantot savā praksē, lai cīnītos ar priekšlaicīgu ādas novecošanos. Tas ir tirgū jau vairāk nekā 50 gadus un ir plaši izplatīts visā pasaulē. Ingrid Millet augsto kvalitāti apstiprina fakts, ka mūsdienās ar šo kosmētiku strādā aptuveni 80% Francijas salonu. Tā tiek pārdota lielākajos luksusa klases kosmētikas veikalu tīklos, kā arī tā ir saņēmusi vairākas balvas un atzinumus. Turklāt tas ir vienīgais zīmols pasaulē, kuram ir patents kaviāra izmantošanai kosmētiskajos līdzekļos. Kaviāra unikālās īpašības ir arī klīniski pierādītas un ieguvušas visaugstāko atzinību pasaulē. Ingrid Millet ir ieguvusi vairākas godalgas par savu produkciju, piemēram, PRIX " OFFICIEL DE LA BEAUTE, OSCARS COSMETIQUE.

 

Perle de Caviar — kaviāra lieliskais potenciāls, savienojumā ar mitrinošajiem jūras un augu valsts izcelsmes komponentiem.

 

Bio-Elita — mūsdienu biotehnoloģijas savienojumā ar Synchro-System nodrošina ekskluzīvu aktīvo vielu nokļūšanu visos epidermas slāņos. Acīmredzams un noturīgs rezultāts. Satur vērtīgās AHA skābes.

 

Source Pure — aromātiska dabiskās skaistumkopšanas produktu līnija ar ēteriskajām eļļām, ziedu, augļu un augu ekstraktiem. Palīdz saglabāt dabīgo ādas skaistumu. Aktīvo komponentu koncentrācija, kura raksturīga Ingrid Millet, nodrošina augstu efektivitāti.

 

Visas trīs produktu līnijas ir unikālas ar savām specifiskajām īpašībām, tās ir vērstas uz noteiktu problēmu atrisināšanu un ādas stāvokļa uzlabošanu.

 

Ingrid Millet ir iekarojis lielākos un ekskluzīvākos pasaules tirgus, piemēram, tas ir plaši izplatīts Dubajā, Ķīnā, Francijā, Vācijā, Austrijā, Grieķijā, Itālijā, Beļģijā utt. Pasaules lielākajos tirdzniecības centros Ingrid Millet zīmola produkcija atrodas blakus tādiem pasaules slaveniem zīmoliem kā La Prairie, Carita, Guinot, Lancome, Kenzo, Clarins, Sisley, Lan Caster, Dior utt. Mūsdienās sejas un ķermeņa kopšanas produkti, dekoratīvā kosmētika no Ingrid Millet — paredzēti ikvienai sievietei, neatkarīgi no vecuma vai dzīvesveida.